piątek, 31 października 2008

Halloween

wtorek, 28 października 2008

Dziewczyna...


I jak tu nie kochać dziewczyn?

Z dziewczyną źle, ale bez dziewczyny jeszcze gorzej.

piątek, 24 października 2008

Sen...


Miałem wczoraj bardzo realistyczny sen. A mianowicie śniło mi się, że żenię się z jedną z bliźniaczek. Tych bliźniaczek (czarne długie włosy) (Liliana i Wioleta) które chodziły do tej samej szkoły średniej co ja. Nigdy nie mogłem je rozpoznać takie były do siebie podobne. W moim śnie też nie wiem która to która. Pamiętam jeszcze że był to duży kościół i że byłem bardzo szczęśliwy!!! Mam świadomość że to ma zdarzyć się naprawdę w realnym świecie. To jest bardzo dziwne. Kiedy się obudziłem to czułem się jakoś inaczej (szczęśliwy?). Było coś jeszcze ale nie pamiętam dobrze i nie pamiętam kiedy rzeczy ze snu mają się wydarzyć w realu!!!!!!!!!!


...widzę w snach przyszłość...

poniedziałek, 20 października 2008

Wnerwia mnie...


Parę rzeczy wnerwia mnie już od dawna. Pewne osoby i instytucje. Ich hipokryzja i obłuda oraz głupota (albo jestem świrem i mi się tylko tak wydaje). Przede wszystkim osoby (Ewelina S. i Gabriela D.). Policja, chrześcijanie i ci od izraela. A dzisiaj jeszcze dorzucę serwis YouTube bo mi wyrzucili mój filmik z mojej studniówki (jebane huje do kwadratu). W tym tygodniu wyjaśni się sprawa z wojskiem (bo ile można czekać). Pójdę do wojska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...bo jak nie do będzie źle....

...dobranoc...

niedziela, 19 października 2008

Hipokryzja kościoła...

Hipokryzja kościoła polega na tym że mówią żeby pomagać bliźniemu a sami nic nie robią - mają miliardy w złocie, dziełach sztuki, nieruchomościach a jeszcze mają czelność manipulować biedakami aby wydrzeć od nich ostatni grosz. Po co oni są?? Uzurpują sobie prawo do zbawienia ludzkiej duszy podczas gdy sposobów na to jest ok. 84 000. Droga wiodąca przez kościół katolicki jest najgorszym wyborem - wiodącym przez zakłamanie, oszustwa, złudne nadzieje, cierpienie i zubożenie moralne i intelektualne. Dziwisz, Paetz, Głódź, Rydzyk i cała ta banda hipokrytów, myślących że stoją ponad prawem ludzkim, bo rzekomo służą wymyślonemu przez ich przodków prawu bożemu, ustawili się w życiu jak ci rzymscy cesarze i ich świta. Cały KK jest zresztą kontynuacją Imperium Rzymskiego, tylko ostatnio nie afiszują się ze swoją władzą tak ostentacyjnie. Teraz prawdopodobnie sądzą że zaistnieli już w świadomości ludzkiej (zwłaszcza polaków) jako NIETYKALNI więc zrezygnowali z inkwizycji czy wypraw krzyżowych, nie okupują już szkół. Na szczęście za jakieś 50 lat już nikt nie będzie pamiętał o tych darmozjadach, bo następne pokolenia będą oświecone prawdą o fałszerstwach Panów w sukienkach. Tak nam dopomóż Bóg - prawdziwy, czyli Wszechświat, Natura i 4 wiatry...

piątek, 10 października 2008

o czymś i o niczym

Podobno blog jest dlatego żeby do niego dodawać jakieś wpisy? Napiszę jedno, strasznie nudzę się w domu. Jak nie pójdę jak najszybciej do wojska to zwariuje. Ciągle to samo i to samo. Nic kompletnie nie chce mi się robić. Po prostu wszystko mnie wnerwia i wkurza!!! I jeszcze zaczął mnie boleć lewy nadgarstek. Ale tylko trochę. Będę pewnie musiał trochę przychamować z ćwiczeniami (ale tylko trochę). Zostaje jeszcze bieganie. Dzisiaj zaliczyłem jakieś 8 kilometrów ( i ta górka ) dała mi porządnie w kość. Ja jednak się nie poddaje i biegam ile dam rady. Wiele do napisania. Ale już po 2 i chyba należało by pójść spać, jutro też jest dzień ( a raczej dzisiaj) i też powinienem coś wystukać na klawiaturze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Sen jest potrzebny ale komu (dalej będę spać do 12).... a może i dużej...
...spać trza lub trzeba...
A najlepiej z jakąś ładną dziewczyną (Ania ???????????)..
samemu jakoś głupio i samoTnie (szkoda)
wojsko wszystko zmieni
na pewno
lubię siedzieć w nocy przy kompie i se grzebać w necie
chyba samotność mi doskwiera coraz bardziej i bardziej
może zaszyć się gdzieś (najlepiej na Alasce)
przecież to już przeszło 3 i pół roku (to już tyle czasu)
...........ANIA...........
znów przez Ciebie nie będę mógł zasnąć
bo jest co wspominać
och
idę spać ...........
.........a może i nie
a jednak idę
Dobranoc Aniu gdziekolwiek teraz jesteś...................
Sama wiesz że zawszę będę Cię kochał...............

czwartek, 9 października 2008

dda

(...)Dorastaliśmy w rodzinach dysfunkcyjnych. Ich środowisko wypaczyło nasze myślenie o nas samych i o otaczającym nas świecie. Widząc siebie w krzywym zwierciadle informacji i sygnałów dawanych nam przez naszych rodziców, uwierzyliśmy, że jesteśmy "nie w porządku". Zostaliśmy pozbawieni naszej autentycznej tożsamości i zaczęliśmy szukać sposobów na dobre samopoczucie. Chociaż wyglądamy jak dorośli, nadal zachowujemy się jak dzieci i pozwalamy, aby inni mieli wpływ na nasze myślenie o sobie, nasze poczucie własnej wartości i nasze szczęście. Nasze nieprawidłowe myślenie było przyczyną tego, że podejmowaliśmy decyzje, które nas niszczyły. Dlatego też chcemy przestać poprawiać własne samopoczucie nieskutecznymi zachowaniami, nadużywaniem innych ludzi, seksem, substancjami odurzającymi, manią posiadania, manią sukcesu, pieniędzmi itp.(...)

wtorek, 7 października 2008

Kalendarz F1 na sezon 2009.

01 GP Australii (Melbourne)           26 - 29 Marzec
02 GP Malezji (Kuala Lumpur) 03 - 05 Kwiecień
03 GP Bahrajnu (Bahrain) 17 - 19 Kwiecień
04 GP Hiszpanii (Catalunya) 08 - 10 Maj
05 GP Monako (Monte Carlo) 21 - 24 Maj
06 GP Turcji (Istanbul) 05 - 07 Czerwiec
07 GP Wielkiej Brytanii (Silverstone) 19 - 21 Czerwiec
08 GP Francji (Magny-Cours) 26 - 28 Czerwiec
09 GP Niemiec (Nürburgring) 10 - 12 Lipiec
10 GP Węgier (Budapest) 24 - 26 Lipiec
11 GP Europy (Valencia) 21 - 23 Sierpień
12 GP Belgii (Spa-Francorchamps) 28 - 30 Sierpień
13 GP Włoch (Monza) 11 - 13 Wrzesień
14 GP Singapuru (Singapore) 25 - 27 Wrzesień
15 GP Japonii (Suzuka) 09 - 11 Październik
16 GP Chin (Shanghai) 16 - 18 Październik
17 GP Brazylii (Sao Paulo) 30 Paź- 01 Listopad
18 GP Abu Dhabi (Abu Dhabi) 13 - 15 Listopad