poniedziałek, 28 stycznia 2013

Są rzeczy, których chciałbym nie pamiętać

Są rzeczy, których chciałbym nie pamiętać Ale żadnej z nich nie chcę sie wyrzekać Jestem tym kim jestem dzięki nim Jestem człowiekiem i wiem o sobie dużo więcej Dzięki nim wiem czym jest szczęście Wiem ile mówią mi blizny na ręce Wiem co znaczą łzy i jak trudno Wykuwa sie mężczyznę z chłopca jeśli nie jesteś Buddą I namiętności zbyt często cię zwodzą I życie kopie w dupę zbyt często za mocno Ty nie czujesz żalu idziesz dalej naprzód Bo wolisz iść i upadać niż żyć na kolanach pełen fałszu Stałem nad grobem koleżki Z którym w swoim pokoju nagrywałem pierwsze wersy Są takie rzeczy, których chciałbym nie widzieć Nie prosić Boga by następny dzień mógł ulgę przynieść Czasami myślisz ile jeszcze wytrzymasz Ze świadomością, że wolność drzemie gdzieś w żyłach Mylisz się, wybierasz źle jak każdy z nas Od losu kiedyś wszyscy dostają w twarz Nie umiem żałować bo to pycha Ty masz tyle samo prawa do szczęścia co każdy z nas Robię salat i jestem pełen spokoju Czy chę coś od świata?Niech zostawi mnie w spokoju Nie mam życzeń, żyje i gdy będę odchodził To powiem jak Stachura: "Niech żyje życie" Niech żyje, ktoś zdrowie pije za cud narodzin Ktoś płacze bo właśnie ktoś odchodzi W życiu tak mało mamy chwil by się zatrzymać i pomyśleć Bo presja każe ciągle coś zdobywać W życiu tak mało mamy czasu na modlitwę Na prawdę chowamy się za pozorów kurtyną W życiu tak mało mamy czasu na miłośc Bo ważniejsza jest teraz materialna przyszłość Są rzeczy, o których chciałbym nie myśleć Nie prosić Boga by myśli były jak serce dziecka czyste.

5 komentarzy:

Anonimowy pisze...

jesteś szwejem ?.Jeśli tak ,to ładnie cię wyprali ideologicznie.

Anonimowy pisze...

With a Keylogger, you can be at peace of mind.
Like other web browsers, Safari keeps track of
the things people are doing on Mac OS X. Tell your hired hands about what you have done,
or it can go directly to the active application.
Or what about protecting our children from pedophilic adults who seek to
monitor their activities.

Anonimowy pisze...

Podobasz mi się. Ja popełnię samobójstwo 8.08. Czyż to nie piękna data? Będzie to 2 m-ce i jeden dzień po samobójstwie mojej najlepszej przyjaciółki...
To będzie najszczęśliwszy dzień w moim życiu. Życz mi szczęścia:)

Anonimowy pisze...

Jak można się z Tobą skontaktować, porozmawiać?

Anonimowy pisze...

Proszę pisz więcej, nie zapominaj o nas tych którzy czytają i chcą więcej, być może nadziei... Nie trać zaufania do nas, my nadal słuchamy, przeczytałam o Tobie prawie wszystko i patrzyłam jak liczba tych którzy rozumieją się zwiększa, dodawałam komentarze zawsze anonimowe licząc że przeczytasz i coś zmienią...że się nie poddasz. Walcz to nasza nadzieja na jutro... Tym razem z inicjałem J.
Ps. Czekam... i czekać będę, aż coś napiszesz...