piątek, 26 czerwca 2009

Michael Jackson nie żyje!


Ta szokująca wiadomość została potwierdzona kilka minut po północy naszego czasu. Michael Jackson, król Muzyki Pop, zmarł w szpitalu w Los Angeles. Miał 50 lat.

Wokalista wcześniej doznał zatrzymania akcji serca, w wyniku czego upadł w wynajmowanym od maja domu w Holmby Hills, w Los Angeles. Znalazł go jeden z jego współpracowników i ok. 12.30 lokalnego czasu wezwał karetkę, ale lekarz niewiele był w stanie pomóc.

Jackson był bowiem nieprzytomny, zapadł w śpiączkę. Przewieziono go do szpitala UCLA w Los Angeles, ale na jakąkolwiek pomoc było już za późno. O godz. 14.26 zmarł, nie odzyskując przytomności.

Do szpitala dość tłumnie dotarli członkowie rodziny wokalisty, by pożegnać się z nim, w tym jego matka Katherine i obie siostry - Janet i LaToya (ojciec Joe przebywał w tym czasie w Las Vegas). Pod budynkiem szpitala zjawili się także fani, którzy w napięciu oczekiwali na wieści ze szpitala. Nikt nie spodziewał się najgorszego.

sobota, 20 czerwca 2009

Dlaczego pokazali Myslovitz, a nie "Dr. House'a"?

Miłośnicy złośliwego doktora z amerykańskiego serialu nie mieli szans na obejrzenie swojego ulubionego serialu w czwartkowy wieczór. "Dwójka" nadała koncert Myslovitz. - Nikt nie wie, dlaczego. Nawet paska nie wyemitowali.

W czwartek wieczorem - TVP uraczyła fanów serialu "Dr. House" koncertem zespołu Myslovitz. Wszelkie programy telewizyjne, a także oficjalna strona publicznej podają, że o godz. 21.35 w "Dwójce" powinien zostać wyemitowany 23 odcinek popularnego serialu Dr.House .

Zwykle TVP 2 emituje w czwartki dwa odcinki serialu - pierwszy o 20.40, i zaraz po nim kolejny. Wczoraj o stałej porze wyemitowano tylko ostatni odcinek czwartej serii. Ci, którzy czekali na kolejną porcję House'a srogo się zawiedli.

- Niestety ekipa TVP zamiast zapowiadanego programu uraczyła wiernych widzów amerykańskiego doktora koncertem zespołu Myslovitz. Można odnieść wrażenie, że "publiczna" lekceważy widownię. Koncert leci, a informacji o tym dlaczego zapowiadanego odcinka serialu nie ma, brak. Nawet zwykłego paska na dole ekranu nie wyemitowano, aby poinformować czekających na ulubiony serial ludzi.

Oczekiwany przez wielbicieli utykającego doktora odcinek telewizja w końcu wyemitowała z 40 minutowym poślizgiem. Zabrakło jednak jakiejkolwiek informacji, czy serial w końcu zostanie pokazany i o której.

W piątkowej Rzeczpospolitej pojawiła się krótka wzmianka na temat wczorajszej "wpadki" TVP. Wojciech Pawlak, dyrektor Dwójki w rozmowie z gazetą przyznał, że mieli wczoraj wieczorem problemy techniczne - w sprzęcie zacięła się taśma. Dlatego po emisji ostatniego - 86 odcinka czwartej serii - puszczono archiwalny 40-minutowy koncert Myslovitz. Dyrektor wystąpi dziś do dyrektora emisji z wnioskiem o ukaranie osób odpowiedzialnych za całe zamieszanie. - Będę wnioskował o dyscyplinarne zwolnienie - powiedział Pawlak w rozmowie z Rzepą.

środa, 17 czerwca 2009

...coś o mnie...

...jestem wrednym sukinsynem...

coraz bardziej zaczyna mi odbijać
i coraz bardziej mi się to podoba
moje motto z tytułu tego bloga
zaczyna mi odpowiadać
.......
żyj tak jak byś miał jutro umrzeć
miej wszystko i wszystkich w dupie
niczym się nie przejmuj
nie licz się z żadnym zdaniem
rób tylko to na co masz ochotę
........
pierdol się aniu gdziekolwiek teraz jesteś
pierdolona suko
nigdy cię naprawdę nie kochałem!!!!!!!!!!!!

....i dobrze mi z tym...

poniedziałek, 15 czerwca 2009

"House MD" najpopularniejszym serialem na świecie


Amerykański dramat medyczny "House", w którym występuje brytyjska gwiazda, Hugh Laurie grająca niekonwencjonalnego doktora House'a wyeliminował w 2008 roku wszystkich rywali i został najbardziej oglądanym serialem telewizyjnym na świecie.

Według agencji ratingowej, Eurodata TV Worldwide House i jego zespół diagnostów w ubiegłym roku zgromadził przed ekranem 81,8 milionów widzów w 66 krajach. Potencjalna liczba oglądających serial to 1,6 miliarda osób.

Wynik jest większy niż zgromadzony łącznie przez zwycięzców w 2006 i 2007 roku w tej samej kategorii, a mianowicie "CSI: Las Vegas", opowiadający o zespole ekspertów medycyny sądoweji jego spin-off "CSI: Miami".

źródło:
http://www.housemd.info.pl/

sobota, 13 czerwca 2009

....mało wpisów...

...całe siły poszły na mój drugi blog [1] i trochę opuściłem ten....
...ale jak to mówią ateiści trzeba tępić katolii...